już od 1399zł netto!

Projektujemy Twój Wizerunek w Internecie.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe które w czytelny sposób prezentują Twoją działalność online, skutecznie pomagają przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz zwiększają Twoje zyski.

Znacznie więcej niż strona www.

Wieloletnie doświadczenie, nieustanne pogłębianie wiedzy i umiejętności oraz zastosowanie najnowszych i najskuteczniejszych rozwiązań pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Rocket to sprawdzona i zaufana firma a nasza oferta to prawdziwie kompleksowe rozwiązanie które pozwoli Ci zaistnieć online w skuteczny i atrakcyjny sposób.

Nieszablonowe Rozwiązania.

W porównaniu do większości firm, w rocket każdy projekt jest tworzony bez wykorzystania szablonów, w 100% dopasowany do Twojej działalności.

Nieograniczone Możliwości.

Nasze projekty stron nie ograniczają w żaden sposób w dalszej rozbudowie, oferujemy szeroka gamę rozszerzeń oraz integracji nowych możliwości.

Pakiet Dodatkowych Korzyści.

W Rocket wszystko czego potrzebujesz dostaniesz w standardzie! W porównaniu do większości firm które często zapominają wspomnieć o szeregu usług oraz kosztów dodatkowych z jakimi wiąże się uruchomienie oraz utrzymanie strony internetowej, my pamiętamy abyś Ty nie musiał się o to martwić.

Zadbamy o dobór odpowiedniej domeny, zakup, rejestracje, certyfikat SSL, szybki i stabilny serwer SSD z firmową pocztą email, pełną konfiguracje oraz wdrożenie, bezpieczeństwo na wysokim poziomie, materiały instruktażowe, pomoc i wsparcie techniczne oraz znacznie więcej! bez dodatkowych opłat.

Domena + Certyfikat SSL

Zakup oraz instalacja

DOMENA

Przygoda z każdą stroną internetową zaczyna się od domeny. W Rocket otrzymasz rejestrację oraz konfigurację domeny .PL lub .EU bez dodatkowych opłat.

CERTYFIKAT SSL

Obecnie wręcz wymagany komponent każdej strony internetowej. Zapewnia on szyfrowanie SSL ( https:// ) i dodatkowo zabezpiecza domenę. Certyfikat wiąże się z dodatkowymi kosztami zakupu oraz instalacji, w Rocket bez dodatkowych opłat.

>> więcej informacji <<

Serwer SSD w Polsce

Zakup i Pełna Konfiguracja

HOSTING

Kluczowy komponent szybkiej oraz sprawnie działającej strony www. Hosting zostanie specjalnie zoptymalizowany dla osiągnięcia jak najlepszych osiągów, bez narażania się na wysokie koszty utrzymania serwera. Polska lokalizacja serwera zapewnia dodatkową szybkość i responsywność.

>> więcej informacji <<

Firmowa Poczta Email

Profesjonalna poczta bez spamu

POCZTA

Profesjonalna skrzynka pocztowa na domenie firmowej @twojafirma.pl, bez spamu, z łatwą konfiguracją oraz obsługą.

>> więcej informacji <<

Filmy Instruktażowe

Instruktaż krok po kroku

WIDEO INSTRUKTAŻ

Obsługa Twojej strony www pod pełną kontrolą. Administracja oraz aktualizacje na stronie nigdy nie były tak proste, dzięki szczegółowym materiałom instruktażowym już nigdy nie będziesz potrzebował pomocy programisty przy obsłudze swojej strony Internetowej.

>> więcej informacji <<

Bezpieczeństwo Danych

Wielopoziomowe zabezpieczenia

ZABEZPIECZENIA

Bezpieczeństwo Twojej strony to dla nas priorytet który dostarczamy w standardzie. Automatyczne kopie bezpieczeństwa to niezawodny sposób ochrony witryny, pozwalają szybko przywrócić stronę do pełnej sprawności w razie takiej konieczności.

>> więcej informacji <<

Wsparcie Techniczne

Jesteśmy gdy nas potrzebujesz

WSPARCIE TECHNICZNE

Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, możesz liczyć na naszą pomoc w przypadku ewentualnych problemów. W Rocket dbamy o naszych klientów oraz staramy się reagować błyskawicznie.

>> więcej informacji <<

Kompleksowa oferta, bez przepłacania.

Przedstawiamy ofertę bez komplikacji, stresu oraz zbędnych problemów, prawdziwie kompleksowa oferta stworzona z myślą o Tobie oraz Twojej działalności.

Rocket to jasne i przejrzyste zasady, minimum formalności, oferta bez żadnych ukrytych kosztów wraz zakupem, konfiguracją i optymalizacją serwera bez dodatkowych opłat. 

Strona
One Page

Idealna na start.

Idealny wybór na początek, zawiera najważniejsze informacje na stronie głównej, podzielonej na odpowiednie sekcje oraz wezwaniem do działania.

Świetnie sprawdza się w przypadku mniejszych działalności oraz promowania jednego lub kilku produktów lub usług.

Realizacja / 3 - 4 dni roboczych

Zakup i optymalizacja serwera

Indywidualny Projekt Graficzny

Nowoczesny System Zarządzania

Pakiet korzyści dodatkowych

już od 1399 zł netto

Strona Internetowa

Prezentacja większej oferty.

Rozbudowana strona internetowa stworzona dla firmy o sprecyzowanych wymaganiach, chcąca zaprezentować większą ilość informacji na wielu zakładkach.

Opowiedzenie rozwiązanie dla średnich i większych firm, które chcą zaprezentować szerszą gamę produktów lub usług.

Realizacja / 7 -10 dni roboczych

Zakup i optymalizacja serwera

Indywidualny Projekt Graficzny

Nowoczesny System Zarządzania

Pakiet korzyści dodatkowych

już od 2399 zł netto

Sklep Internetowy

Prosta Sprzedaż Online.

Kompleksowe rozwiązanie pozwalające na szybką i skuteczną sprzedaż online.

Nowoczesny sklep internetowy, indywidualnie przygotowany dla danej branży, zawierający w sobie wszystko czego potrzebujesz aby skutecznie sprzedawać produkty online.

Realizacja / 14 - 21 dni roboczych

Zakup i optymalizacja serwera

Indywidualny Projekt Graficzny

Nowoczesny System Zarządzania

Pakiet korzyści dodatkowych

już od 5999 zł netto

Dopasowana do Twojej branży.

Zapewnij sobie przewagę nad konkurencją dzięki kompleksowych, indywidualnie przygotowanych rozwiązaniach, które maja na celu skutecznie wspomóc funkcjonowanie Twojej działalności.

Rozwiązania branżowe to nowoczesna strona internetowa oraz dodatkowe funkcjonalności które pomogą pozyskać klientów w bardziej przemyślany oraz innowacyjny sposób jednocześnie oszczędzając koszty.

Strona wielojęzyczna z systemem automatycznego tłumaczenia A.I.

Oszczędność oraz prostota funkcjonowania! Automatycznie tłumaczona przez sztuczną inteligencję strona internetowa, to szybsze, tańsze oraz bardziej inteligentne rozwiązanie dla firm które chcą zaprezentować swoja ofertę w wielu językach.

już od
2999
zł netto

Strona z wbudowanym systemem rezerwacji wizyt lub pobytów.

Uwolnij się od kosztów i prowizji pobieranych przez portale takie jak booking.com. Zaoferuj swoim klientom prosty sposób na dokonywanie rezerwacji wizyt lub pobytów bezpośrednio na stronie firmowej, a sobie możliwości zarządzania rezerwacjami w prosty, wygodny i intuicyjny sposób.

już od
3499
zł netto

Obszerne strony budowane z dużych baz danych, katalogi i repozytoria.

Niesamowity boost dla SEO! Dzięki obszernym katalogom baz danych, zyskujesz darmowe pozycjonowanie na tysiące słów kluczowych które generuje bezpłatny ruch na stronie oraz zwiększoną widoczność działalności w wyszukiwarkach.

już od
5999
zł netto

Projekty rozbudowane wizualnie, nietypowe strony specjalistyczne.

Unikalne rozwiązanie dzięki którem możemy zaprezentować dany przekaz w unikalny, wizualny sposób, drastycznie zwiększając szanse na zapamiętanie naszej strony przez widza. Jest to idealny sposób na wyróżnienie się z pośród milionów podobnych stron internetowych.

już od
7999
zł netto
Profesjonalnie, Skutecznie, Kompleksowo.

Sprawdzona firma, nie do pomylenia.

140+ Zrealizowanych Projektów!

Sukcesywnie dostarczamy usługi najwyższej jakości dziesiątkom Polskich i Europejskich firm od ponad 10 lat.

Niezależnie od branży gwarantujemy jakość, profesjonalizm, nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Niezrównana jakość obsługi klienta.

Przekonaj się sam jak to jest współpracować z pięciogwiazdkową firmą. Oferujemy niezrównaną w sowiej klasie obsługę klienta oraz błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy, o czym świadczą opinie naszych klientów.

Ponad 10 lat doświadczenia.

Od ponad dekady wciąż poszerzamy wiedzę oraz umiejętności aby zapewnić Ci najlepsze i nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii, trendów oraz skutecznych narzędzi.

Po co sięgać po gwiazdy?
Lepiej zostać jedną z nich!

Skontaktuj się z nami już teraz w celu doboru skutecznego rozwiązania dla Twojej działalności.