Twoi Klienci Cię szukają!

Pozwól się odnaleźć.

Jeśli szukasz sposobu na stabilny przypływ klientów, to świetnie trafiłeś! Zapewniamy skuteczną reklamę w Google czy YouTube.

Zapewniamy rakietowy dopalacz dla Twojej działalności w skutecznym dotarciu do klientów którzy Cię szukają, pozwalając Ci na stabilny rozwój biznesu.

Nie ważne czy chcesz wypromować swoje usługi, produkty czy personę, reklama w Internecie to skuteczne i pewne rozwiązanie, a z Rocket, promocja Twojej marki online jest prosta i bezproblemowa.

Dostarczamy szybkie wyniki.

Nikt nie lubi czekać… w zasadzie na nic, jako istoty ludzkie cierpliwość nie leży w naszych genach. Dobrze więc dla nas, że w Rocket nie testujemy Twojej cierpliwości, zapewniamy odczuwalne wyniki już w pierwszych 30 dniach od uruchomienia kampanii reklamowych.

Skupiając się na ciągłej optymalizacji kampanii reklamowych, wykorzystując najnowsze trendy, rozwiązania i narzędzia, zapewniamy reklamę w Internecie która pozwoli zaprezentować Twoje produkty i usługi w nowoczesny i przemyślany sposób, pozwalając na precyzyjne dotarcie do potencjalnym klientów którzy szukają Twoich produktów i usług.

Dokładna analiza oraz ustalenie strategii reklamowej są kluczowymi czynnikami podczas procesu tworzenia oraz konfiguracji kampanii reklamowych.

Solidnie oraz skrupulatnie przeprowadzony proces przygotowawczy, sprawia iż efekty reklamy online są odczuwalne znacznie szybciej oraz na znacznie dłużej, dzięki czemu możesz reklamować się skuteczniej, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Gwarantujemy jakość usług.

Analiza
Tutaj wszystko się zaczyna, kluczowy czynnik skutecznej reklamy online. Skrupulatna analiza rynku, branży oraz konkurencji, pozwala zgromadzić dane niezbędne do przygotowania skutecznej strategii marketingowej.
Analiza
Strategia
Kolejny etap na drodze do sukcesu reklamy w Internecie. Solidnie skonstruowana strategia reklamowa pozwala wskazać typy reklam, miejsca wyświetlania oraz grupę docelową potencjalnych klientów.
Strategia
Implementacja
To przygotowanie odpowiednich materiałów reklamowych, oraz wdrożenie reklam do emisji online. Poprawnie przygotowane oraz skonfigurowane kampanie reklamowe, pozwalają już na starcie zdobywać cennych klientów.
Implementacja
Testy A/B
Testy porównawcze pozwalają wyłonić najskuteczniejsze reklamy. Dzięki przygotowaniu kilku lub kilkunastu wersji reklam jednocześnie, na podstawie zgromadzonych danych analitycznych wyłaniamy najskuteczniejsze reklamy.
Testy A/B
Optymalizacja
Jeden z najważniejszych etapów. Stała optymalizacja skuteczności reklam na podstawie zgromadzonych danych, trendów oraz zmieniającego się rynku, pozwala na stabilne osiąganie zadowalających, długoterminowych wyników.
Optymalizacja

Reklamując się w Google ADS, reklamy Twojej działalności wyświetlane sią nie tylko na najwyższych 4 pozycjach w wyszukiwarce Google, ale również docierają do spersonalizowanych odbiorców w sieci wyszukiwania, sieciach partnerskich czy YouTube. Osób skrupulatnie dobranych przez najbardziej zaawansowane systemy uczące się, które zostały wybrane jako potencjalni klienci, specyficznie poszukujący Twoich usług i produktów.

Reklamy typu PPC (ang. Pay Per Click) dają Ci niemalże natychmiastowe, odczuwalne wyniki które dzięki stałej optymalizacji wzrastają z czasem.

Przejrzysta oferta bez zobowiązań.

Dokładamy wszelkich starań aby jakość oraz wyniki naszych usług świadczyły same za siebie. Jesteśmy tutaj aby pomagać naszym klientom sięgać po gwiazdy, a nie przysparzać im dodatkowych zmartwień.

Z Rocket możesz spać spokojnie wiedząc że nie wymagamy żadnych uciążliwych umów, nie wiążemy Cię długoterminowymi abonamentami, i staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej przejrzysta. To i wiele więcej aby zapewnić Ci pełną swobodę i większe możliwości bez dodatkowego stresu.

ZERO
Abonamentów
  • Wygodny plan miesięcznych subskrypcji
  • Możliwość rezygnacji w każdej chwili
ZERO
Umów
  • Minimalne formalności
  • Jasne i przejrzyste zasady
ZERO
Stresu
  • Jedna faktura za wszystkie usługi
  • bez żadnych ukrytych kosztów

Dokładnie wiesz ile zapłacisz z góry, dzięki możliwości dynamicznego kontrolowania budżetu reklamowego, może on być dostosowany w zależności od wymagań.

Masz pełna kontrolę nad wydatkami na reklamę w danym miesiącu, dzięki czemu zyskujesz większą kontrolę wydatków w firmie, a w przypadku gdy na rynku pojawi się nagłe zainteresowanie Twoją ofertą, możesz zwiększyć budżet aby pozyskać jeszcze więcej klientów, w okresie w którym najbardziej poszukują danego produktu lub usługi.

Pełna kontrola nad kosztami.

Reklamuj SIĘ
SKUTECZNIE
już od 249 zł netto*

* koszt miesięczny przygotowania, wdrożenia oraz ciągłej optymalizacji kampanii reklamowych, bez uwzględnienia budżetu reklamowego.

Zapewnij Sobie Więcej
Możliwości Klientów Sprzedaży Zysków Sukcesu

Skontaktuj się z nami już teraz!