Teraz tylko 199zł netto!

Hipnotyzująco Skuteczna Reklama w Internecie

Zapewniamy rakietowy dopalacz dla Twojej działalności w skutecznym dotarciu do klientów którzy Cię szukają, umożliwiając Twojej działalności stabilny i bezstresowy rozwój.

Twoi klienci Cię szukają! pozwól się odnaleźć

Jeśli szukasz sposobu na stabilny przypływ klientów i zwiększenie sprzedaży to świetnie trafiłeś!

Zapewniamy skuteczną reklamę w Internecie która pozwoli zaprezentować Twoje produkty i usługi, istotnym dla Twojej branży klientom, dokładnie wtedy kiedy ich szukają.

Nie ważne czy chcesz wypromować swoje usługi, produkty czy personę, reklama w Internecie to skuteczne i pewne rozwiązanie, a z Rocket promocja Twojej marki online jest prosta i bezproblemowa.

Dostarczamy realne wyniki

w krótszym czasie

W Rocket nie testujemy Twojej cierpliwości, zapewniamy odczuwalne wyniki już w pierwszych 30 dniach od uruchomienia kampanii reklamowych.

Masz pełną kontrolę nad wydatkami na reklamę w danym miesiącu, dzięki czemu zyskujesz większą kontrolę nad kosztami w firmie, a w przypadku gdy na rynku pojawi się nagłe zainteresowanie Twoją ofertą możesz zwiększyć budżet aby pozyskać jeszcze więcej klientów, w okresie w którym najbardziej poszukują danego produktu lub usługi.

Gwarantujemy jakość usług

w standardzie

Dokładna analiza oraz ustalenie strategii reklamowej są kluczowymi czynnikami podczas procesu tworzenia oraz konfiguracji kampanii reklamowych.

Solidnie oraz skrupulatnie przeprowadzony proces przygotowawczy, sprawia iż efekty reklamy online są odczuwalne znacznie szybciej oraz na znacznie dłużej, dzięki czemu możesz reklamować się skuteczniej, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Skuteczne rozwiązania

poparte wynikami

Reklamując się w Google ADS, reklamy Twojej działalności wyświetlane są nie tylko na najwyższych 4 pozycjach w wyszukiwarce Google, ale również docierają do spersonalizowanych odbiorców w sieci wyszukiwania, sieciach partnerskich, sieci reklamowej, gmailu czy YouTube.

Docieraj z ofertą do osób skrupulatnie dobranych przez najbardziej zaawansowane systemy uczące się, które zostały wybrane jako potencjalni klienci, specyficznie poszukujący Twoich usług i produktów.

Skuteczna reklama, bez przepłacania

Skupiając się na ciągłej optymalizacji kampanii reklamowych, wykorzystując najnowsze trendy, rozwiązania i narzędzia, jesteśmy w stanie zaoferować reklamę w Internecie która pozwoli zaprezentować Twoją ofertę w nowoczesny i przemyślany sposób, pozwalając na precyzyjne dotarcie do potencjalnym klientów którzy szukają Twoich produktów i usług.

Reklamy w Google, typu PPC (ang. Pay Per Click) dają Ci niemalże natychmiastowe i odczuwalne wyniki, które dzięki stałej optymalizacji umacniają się z czasem.

Analiza
Tutaj wszystko się zaczyna, kluczowy czynnik skutecznej reklamy online. Skrupulatna analiza rynku, branży oraz konkurencji, pozwala zgromadzić dane niezbędne do przygotowania skutecznej strategii marketingowej.
Analiza
Strategia
Kolejny etap na drodze do sukcesu reklamy w Internecie. Solidnie skonstruowana strategia reklamowa pozwala wskazać typy reklam, miejsca wyświetlania oraz grupę docelową potencjalnych klientów.
Strategia
Implementacja
To przygotowanie odpowiednich materiałów reklamowych, oraz wdrożenie reklam do emisji online. Poprawnie przygotowane oraz skonfigurowane kampanie reklamowe, pozwalają już na starcie zdobywać cennych klientów.
Implementacja
Testy A/B
Testy porównawcze pozwalają wyłonić najskuteczniejsze reklamy. Dzięki przygotowaniu kilku lub kilkunastu wersji reklam jednocześnie, na podstawie zgromadzonych danych analitycznych wyłaniamy najskuteczniejsze reklamy.
Testy A/B
Optymalizacja
Jeden z najważniejszych etapów. Stała optymalizacja skuteczności reklam na podstawie zgromadzonych danych, trendów oraz zmieniającego się rynku, pozwala na stabilne osiąganie zadowalających, długoterminowych wyników.
Optymalizacja

Przygotowana z myślą o Tobie

Dokładamy wszelkich starań aby jakość oraz wyniki naszych usług świadczyły same za siebie. Jesteśmy tutaj aby pomagać naszym klientom, a nie przysparzać im dodatkowych zmartwień.

Z Rocket możesz spać spokojnie wiedząc że nie wymagamy żadnych uciążliwych umów, nie wiążemy Cię długoterminowymi abonamentami, oraz staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej przejrzysta.

Oferujemy wygodny plan miesięcznych subskrypcji z możliwością rezygnacji w każdej chwili bez dodatkowych kosztów. To i wiele więcej aby zapewnić Ci pełną swobodę i większe możliwości, bez stresu.

Mała Firma

Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads.

Reklama o szerokim zasięgu która pomaga zaistnieć online oraz w stabilny sposób pozyskiwać potencjalnych klientów.

Reklamy Tekstowe i Graficzne

Więcej Potencjalnych Klientów

Większy Ruch na stronie firmowej

Skuteczne Targetowanie

Śledzenie Konwersji

Promocja!
299
tylko 199 zł netto
(bez uwzględnienia budżetu reklamowego)

WIĘKSZA Firma

Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads.

Wielopoziomowa reklama o szerokim zasięgu która pomaga zaistnieć online.
Dla firm chcących reklamować szerszy zakres usług oraz w stabilny sposób pozyskiwać potencjalnych klientów. 

Reklamy Tekstowe i Graficzne

Więcej Potencjalnych Klientów

Większy Ruch na stronie firmowej

Lepsza świadomość marki

Skuteczne Targetowanie

Śledzenie Konwersji

Promocja!
399
tylko 299 zł netto
(bez uwzględnienia budżetu reklamowego)

Sklep Online

Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads.

Wielopoziomowa reklama pozwalająca zwiększyć ruch w sklepie online, polepszenie zainteresowania oferowanymi produktami oraz zwiększenie ilości zamówień.

Reklamy Tekstowe i Graficzne

Reklamy Produktowe

Więcej Potencjalnych Klientów

Większa sprzedaż w sklepie

Lepsza świadomość marki

Skuteczne Targetowanie

Śledzenie Konwersji

Promocja!
499
tylko 399 zł netto
(bez uwzględnienia budżetu reklamowego)

Sprawdzona Firma, Pewny Wybór

rocket favicon
Patrycja J.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Z całego serducha polecam tą firmę, profesjonalnie wykonana robota, bardzo jesteśmy zadowoleni 🙂 i szczerze zapraszamy do skorzystania z usług firmy Rocket 😊😊😊
Dominika K.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Jestem niezwykle zadowolona z usług firmy ROCKET! Zaprojektowali dla mnie niesamowitą stronę internetową i prowadzą skuteczne kampanie w Google. Ich profesjonalizm, kreatywność i skuteczność w działaniu przekroczyły moje oczekiwania. Polecam serdecznie każdemu, kto szuka wyjątkowych rozwiązań dla swojej firmy!
Paweł M.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Współpracuje z firma Rocket już 5 rok i się do tej pory nie zawiodłem. Trzy zbudowane strony, które mają w sobie dużą wartość. Mądrze wydają pieniądze na marketing stron co przenosi się na klientów oraz niskie koszty. Reakcja na powstałe problemy jest natychmiastowa. Z czystym sumieniem polecam 🙂
Andżelika H.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Dziękuję za przygotowanie strategii reklamowej która faktycznie przynosi rezultaty!
Dominika A.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Z Panem Mateuszem współpracuję już kilka lat w zakresie tworzenia stron www, administrowania ich oraz reklam w google. Cenię sobie bardzo w Panu Mateuszu profesjonalizm, ogromną wiedzę i umiejętność doradzenia klientowi. Jeżeli szukają Państwo osoby, która rozumie strukturę i prowadzenie biznesu, wkłada w pracę całe serducho to poszukiwania można zakończyć w tym miejscu. Polecam!
Monika S.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Bardzo miły Pan oraz profesjonalna pomoc. Kontakt również bez większych problemów. Polecam 😊
Marcin K.
Opinia pobrana z Google
Czytaj więcej
Profesjonalna i kompleksowa obsługa. Zdecydowanie polecam.

Certyfikowani Eksperci

Nie musisz wierzyć nam na słowo, nasze certyfikaty wprost od Google są potwierdzeniem skuteczności oraz jakości oferowanych przez nas usług. Certyfikacja daje pewność że przeznaczony na reklamę budżet reklamowy zostanie jak najlepiej wykorzystany.

Certyfikat Google z Reklamy w Sieci Wyszukiwania

Wiemy jak skutecznie promować twoją działalność, usługi i produkty w wyszukiwarce oraz całej sieci wyszukiwania Google.

Certyfikat Google z Reklamy Produktowej

Wiemy jak skutecznie docierać do klientów poszukujących Twoich produktów ofertowanych online jak i lokalnie.

Certyfikat Google Reklamy Aplikacji Mobilnej

Wiemy jak skutecznie wzbudzić zainteresowanie Twoją aplikacją mobilną oraz zachęcić użytkowników do jej pobrania.

Wysoka Skuteczność

Reklama w ROCKET to potwierdzona realnymi wynikami wysoka skuteczność kampanii reklamowych w pozyskiwaniu potencjalnych klientów, generowaniu wizyt w witrynie, połączeń telefonicznych, odwiedzin w firmie, sklepie stacjonarnym oraz zwiększaniu sprzedaży w sklepach online.

Niezrównana jakość obsługi klienta

Przekonaj się sam jak to jest współpracować z pięciogwiazdkową firmą. Oferujemy niezrównaną w sowiej klasie obsługę klienta oraz błyskawicznie rozwiązujemy ewentualne problemy, o czym świadczą opinie naszych klientów.

Ponad 10 lat doświadczenia

Od ponad dekady wciąż poszerzamy wiedzę oraz umiejętności aby zapewnić Ci najlepsze i nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii, trendów oraz skutecznych narzędzi.

Po co sięgać po gwiazdy?
Lepiej zostać jedną z nich!

Nie zwlekaj, skontaktuj sie z nami już teraz!